Jump to content
  • Откройте аккаунт на Диспуте за 5 минут

Продаете недвижимость, машину, телефон, одежду?  Тысячи  просмотров ежедневно на dispute.az  помогут вам. Бесплатная доска обьявлений.

Recommended Posts

[quote name='Europe' post='2408316' date='Jan 25 2008, 22:47 ']Я ей очень симпатизирую, но на счет поклонницы, вам показалось. :)[/quote]

может вы ей и симпатизируете,но такие ужасные фотки выставляете,как буд-то специально..

• Replies 651
  • Created
  • Last Reply

[quote name='Akkardeonist' post='2236197' date='Dec 17 2007, 12:43 '][attachment=98413:11977407...01086230.jpg][attachment=98415:11977407...01086231.jpg][attachment=98417:11977407...01086233.jpg][attachment=98418:11977408...01086234.jpg][attachment=98420:11977408...01086236.jpg][attachment=98421:11977408...01086238.jpg][/quote]

а эти фотки вообще на мобилу снятые..и мобила принадлежит точно не помню или Аббасу Багирову или же его близкому другу Рамалу из А-трио...Интересно как они к вам попали?

[quote name='Sulik' post='2448891' date='Feb 3 2008, 01:59 ']может вы ей и симпатизируете,но такие ужасные фотки выставляете, как буд-то специально..[/quote]
Специально что? Если вам не нравятся, то больше не смотрите. Лично мне эти фотки симпотичны и не вижу ничего плохого в них.

Сорри, но она отвратительна. Она когда-то была нагаристкой со всеми своими сестрами-чушками вели палатка-тойлары. Раздаржает что пытается строить из себя аристократку. насчет внешности, фигурка хорошая, но лицо.........после операций мама не горюй. Поет хреново, голос писклявый, сколько она не пытается просунуться куда-нить дальше Аз-на, не получается. НА турецких передачах над ней ваще издеваются. А движение головой.......с мерзкими перьями на дыбах....готова ее просто задушить в этот момент. Поклонники. извините ну может она прочитает это сделает хоть какие-то выводы.

[quote name='Europe' post='2457101' date='Feb 4 2008, 23:37 ']Специально что? Если вам не нравятся, то больше не смотрите. Лично мне эти фотки симпотичны и не вижу ничего плохого в них.[/quote]

Будто специально хотите выставить ее в плохом свете.. да уж вы правы,я лучше не буду смотреть такие непрофессиональные фотки.

[quote name='seva75' post='2469254' date='Feb 7 2008, 10:37 ']Сорри, но она отвратительна. Она когда-то была нагаристкой со всеми своими сестрами-чушками вели палатка-тойлары. Раздаржает что пытается строить из себя аристократку. насчет внешности, фигурка хорошая, но лицо.........после операций мама не горюй. Поет хреново, голос писклявый, сколько она не пытается просунуться куда-нить дальше Аз-на, не получается. НА турецких передачах над ней ваще издеваются. А движение головой.......с мерзкими перьями на дыбах....готова ее просто задушить в этот момент. Поклонники. извините ну может она прочитает это сделает хоть какие-то выводы.[/quote]
Size yaziqim gelir. Qelbinizi temizlemekde ALLAH yardimchiniz olsun.- musulman: Sizinki fikir bildirmek olmadi,bashdan-ayaqa herislikden alishib,yanmaq oldu. Bele hiddetli olmaqiniz birinci novbede ozunuze ziyan getirer.Sizin yazdiqinizi oxusada, Brilliant bunu oteri kulek hesab edecek.Chunki BIZLER sizin kimilerinin sozlerini ona tesir etmeye qoymuruq.Yene ALLAH komeyiniz olsun.

Nagara calmaq qebahetdir beyem? Burada ayib olasi bir sey gormurem. Elexsus, el ucun calismaq, toy-busatda istirak etmekden gozel sey varmi? Ona qalsa, sehnemizde (adlarini cekmirem, esebleseceyem yoxsa!) o qeder daxili curuk, cirkabli, uzde ise "aristokrat" mugenniler var ki... Brilyantda her insan kimi oz menfi-musbet xususiyyetleri ile secilir, ideal kimse varsa, uze cixsin. Lakin bir sey danilmazdir - sehneye gelerek B.Dadasova yenilik, ferqli ifa terzi getirdi, onun oz yeri var. O ki qaldi onun kaprizlerine..., olsun, qadina kapriz yarasir.

[quote name='SEYRCI_new' post='2478536' date='Feb 9 2008, 10:42 ']Nagara calmaq qebahetdir beyem? Burada ayib olasi bir sey gormurem. Elexsus, el ucun calismaq, toy-busatda istirak etmekden gozel sey varmi? Ona qalsa, sehnemizde (adlarini cekmirem, esebleseceyem yoxsa!) o qeder daxili curuk, cirkabli, uzde ise "aristokrat" mugenniler var ki... Brilyantda her insan kimi oz menfi-musbet xususiyyetleri ile secilir, ideal kimse varsa, uze cixsin. Lakin bir sey danilmazdir - sehneye gelerek B.Dadasova yenilik, ferqli ifa terzi getirdi, onun oz yeri var. O ki qaldi onun kaprizlerine..., olsun, qadina kapriz yarasir.[/quote]
Adlarini chekme-chekme,men de eseblesherem..Onlarin adlari Brillianta aid olan movzuda yazilmaqa da layiq deyil.
Dost, senden bir neche mahni xahish edecem,Ozun demishdin ki,bir shey lazim olsa mene deyersen.
Brilliant 85-86-ci illerde ifa edib.

1---Her gun adlanir.

Axsham dushur shehere,yanir qizil chiraqlar
Axsham ustu yenede konlum seni soraqlar.
Axsham dushur chiraqlar,tutur bagcha-baglari
Sen ki,yoxsan yanmayir,konlumun chirarlari.
Neqaret:
Her gun qash qaralanda
konlum-konlum seni soraqlar.

2-сi mahninin hech emelli bashli sozlerini de xatirlamiram.Ele o iller dinlediyim olub.Bele bir sozleri var idi:

Bu shirin neqmenin ozu vusaldir
Hesrete dozum yox,sesle amandir
Chaqirsan gelerem,gelerem yene.
sozalib,quruyub gozumun yashi..ve.s...

[quote name='Orxan Aliyev' post='2490861' date='Feb 12 2008, 18:15 ']Briliant Dadasovanin bir vaxtlar sehneden getmesini basa duse bilmedim.Yenide sehneye geldi.[/quote]
GEDIN BIR OBOROT FIRLANIN GELIN,SONRA QAYIDANDA BASHA DUSHERSiNIZ. EGER BU DA KOMEK ElEMESE, ONDA IRADE IBRAHIMOVAYA MURACIET EDIN,O SIZI BASHA SALAR.

• 2 weeks later...

[quote name='Sulik' post='2448917' date='Feb 3 2008, 02:07 ']а эти фотки вообще на мобилу снятые..и мобила принадлежит точно не помню или Аббасу Багирову или же его близкому другу Рамалу из А-трио...Интересно как они к вам попали?[/quote]

Sulik, я не знаю правильно ли будет это так сказать или нет, но я очень люблю Бриллиант ханум, как певицу, как талантливого представителя Азербайджанского искусства, Азербайджанских песен, профессионала своего дела и всегда интересуюсь ее творчеством:) А фотки Бриллиант ханум для меня самое ценное, вот и я собираю их, и делаю все возможное для того, что бы ни пропустить ни одну фотку:):rroza:

[quote name='seva75' post='2469254' date='Feb 7 2008, 10:37 ']Сорри, но она отвратительна. Она когда-то была нагаристкой со всеми своими сестрами-чушками вели палатка-тойлары. Раздаржает что пытается строить из себя аристократку. насчет внешности, фигурка хорошая, но лицо.........после операций мама не горюй. Поет хреново, голос писклявый, сколько она не пытается просунуться куда-нить дальше Аз-на, не получается. НА турецких передачах над ней ваще издеваются. А движение головой.......с мерзкими перьями на дыбах....готова ее просто задушить в этот момент. Поклонники. извините ну может она прочитает это сделает хоть какие-то выводы.[/quote]

Sizin Brilyant xanimin sesi, seneti barede dediklerinizden melum olur ki musiqi duyumunuz demek olar ki yoxdur ve yaxud da beyendiyiniz musiqilein seviyyesi bellidir ki necedir..
Xaricdeki layihelerini basha dushe bilmedim ki nece ugursuz adlandira bilersiniz? eger yaxshi yaxshi maraqlansaniz gorersiniz ki Brilyant xanimin her ishtirak etdiyi layihe uguruna gore Dunya seviyyesine chixib ve biz de xalqimizin bir numayendesinin bu cur uguruna ancaq sevine bilerik, sizin ise reaksiyanizdan bashqa sheyler basha dushulur, paxilliqla beraber o qeder menfi fikirleriniz var ki Brilyant xanim haqqinda.... Insan danishanda da bir az insafnan danishar ki hech olmasa haqq edaletnen alinsin dedikleri, sizin dedikleriniz ise ne mensebi melumdur ne mensheyi... Bir az danishanda hech olmasa danishiginiza fikir verin, tehqiramiz sozlerden az istifade edin...

[quote name='Amica' post='2491251' date='Feb 12 2008, 20:07 ']GEDIN BIR OBOROT FIRLANIN GELIN,SONRA QAYIDANDA BASHA DUSHERSiNIZ. EGER BU DA KOMEK ElEMESE, ONDA IRADE IBRAHIMOVAYA MURACIET EDIN,O SIZI BASHA SALAR.[/quote]
:rofl: Bunu şeherde hele de bilmeyen qalibmiş demek ki :rolleyes:

Çox sünileşib axir vaxtlar çooox etimtekuldu

[quote name='Оттенок печали' post='2527570' date='Feb 21 2008, 11:56 ']:rofl: Bunu şeherde hele de bilmeyen qalibmiş demek ki :rolleyes:

Çox sünileşib axir vaxtlar çooox etimtekuldu[/quote]

Menim sozumden soz chixarmayin!Sheherde bilinmeli olan bashqa sheyler var.
Orxan kimi ushaq-mushaqa da boyuk heriflerle cavab vermekde meqsedim bu olub ki,el ayaqa dolashmasin.Kichikdir otursun kichik yerinde.
Eger basha dushesi olsa aferin.En azindan Irade Ibrahimovaya hormet etmish olar.
Forum olanda ne olar,burada beyem boyuk kichiye hormet qoyulmamalidir?hami fikir bildire biler,amma gorendeki dunenin ushaqi yashindan boyuk danishir,susdurmaqa mecbur olursan.
Sunuleshmeye qalanda ise,sizi qinamiram.Gozunuz baximli olanlara baxa bilmir.

Bu zemanenin dönüklüyü ondadır ki böyük-kiçik anlamı qalmayıb, elexsus senetde bu daha qabarıqdır. Brilyant Dadaşova senete gelen günden üzde olan senetkarlardan olub, hal-hazırki statusunu diş-dırnaqla qazanıb, esil senet gösterib. Forumdakı bezi yazıları oxuyub heyretlenirem, ne tez unudulur olan-keçenler. Ay B.Dadaşovaya söz atanlar, goylere ucaltdığınız kumirlerinizin çoxu sovet dövründe yaşayardı, bir görerdim nece "ulduz" olardılar. Her yeni mahnını erseye getirib, efire çıxanadek ne qeder zehmet çekib, heyecan keçırıb, heç bilirsiz? İndi ne var ki, her küçeden keçen gedib sesini yazdırıb, pulunun hesabına "star" ola biler. Amma indi sehnede nufuz sahibi olan müğenniler, Brilyant xanımda onların içinde, bu yerlere pille-pille, addım-addım geldiler.

[quote name='SEYRCI_new' post='2528846' date='Feb 21 2008, 15:24 ']Bu zemanenin dönüklüyü ondadır ki böyük-kiçik anlamı qalmayıb, elexsus senetde bu daha qabarıqdır. Brilyant Dadaşova senete gelen günden üzde olan senetkarlardan olub, hal-hazırki statusunu diş-dırnaqla qazanıb, esil senet gösterib. Forumdakı bezi yazıları oxuyub heyretlenirem, ne tez unudulur olan-keçenler. Ay B.Dadaşovaya söz atanlar, goylere ucaltdığınız kumirlerinizin çoxu sovet dövründe yaşayardı, bir görerdim nece "ulduz" olardılar. Her yeni mahnını erseye getirib, efire çıxanadek ne qeder zehmet çekib, heyecan keçırıb, heç bilirsiz? İndi ne var ki, her küçeden keçen gedib sesini yazdırıb, pulunun hesabına "star" ola biler. Amma indi sehnede nufuz sahibi olan müğenniler, Brilyant xanımda onların içinde, bu yerlere pille-pille, addım-addım geldiler.[/quote]

:aappll: tamamile duz buyurursunuz, sadece olaraq butun bunlati basha dushmek ve anlamaq o qeder de serf edici amil olmadigi uchun, choxlari Brilyant xanimin chatdigi seviyyeni qebul elemek istemirler, chunki bu milletin evini yixacaq en boyuk bir shey var ki onun da adi paxilliqdir, bax budur bizi qabaga getmeye qoymayan

• 2 weeks later...

Brilyant Dadaşovanın pasportla baglı olayları vaxtı onu gözümçıxdıya salmışdılar, efirden uzaqlaşdı, uzun zaman görünmedi. Adi gecelerin birinde radioda onun yeni yazdırdığı "Bakı geceleri" mahnısını dinledim. Mahnının sonunda dörd misralıq bayatını muğam üstünde oxudu

Könlüm ayrılmayır öz baharından,
İlham baharından, söz baharından,
Deyirem, Vetenin birce qış günü
Yaxşıdır qürbetin yüz baharından

Tesevvür edin, gece saat 2-3 arası, yanıqlı ifanı eşidib neinki ağlamaq, hetta ulamaq isteyirdim, o qeder mene tesir elemişdi... Bu mahnıdan sonra B.Dadaşovanın senetine bir azda bağlandım... Son iki ay ise günde 4-5 defe vaxtile korifey Rübabe xanım Muradovanın, indise onun oxuduğu "Şur tesnifi"ni dinleyirem.

[quote name='SEYRCI_new' post='2567984' date='Mar 1 2008, 13:51 ']Brilyant Dadaşovanın pasportla baglı olayları vaxtı onu gözümçıxdıya salmışdılar, efirden uzaqlaşdı, uzun zaman görünmedi. Adi gecelerin birinde radioda onun yeni yazdırdığı "Bakı geceleri" mahnısını dinledim. Mahnının sonunda dörd misralıq bayatını muğam üstünde oxudu

Tesevvür edin, gece saat 2-3 arası, yanıqlı ifanı eşidib neinki ağlamaq, hetta ulamaq isteyirdim, o qeder mene tesir elemişdi... Bu mahnıdan sonra B.Dadaşovanın senetine bir azda bağlandım... Son iki ay ise günde 4-5 defe vaxtile korifey Rübabe xanım Muradovanın, indise onun oxuduğu "Şur tesnifi"ni dinleyirem.[/quote]

Duzdu o vax heryere zapret qoymiwdular ne olsun o sinmadi yenede Briliyant olaraq qaldi hec kime sinmadi eyilmedi indi onu heryere yalvara yalvara caqirirlar o ozu cox vaxt getmir ecebde edir

[quote name='bawimin belasi' post='2568200' date='Mar 1 2008, 14:56 ']Duzdu o vax heryere zapret qoymiwdular ne olsun o sinmadi yenede Briliyant olaraq qaldi hec kime sinmadi eyilmedi indi onu heryere yalvara yalvara caqirirlar o ozu cox vaxt getmir ecebde edir[/quote]

Brilyant xanim nahaq yere "senetkar" deyil ki, fikrinizle tam raziyam, o hech zaman sinmaz ve onu hech kim ne olur olsun sindira bilmez. gizildish

[quote name='SEYRCI_new' post='2567984' date='Mar 1 2008, 13:51 ']Adi gecelerin birinde radioda onun yeni yazdırdığı "Bakı geceleri" mahnısını dinledim. Mahnının sonunda dörd misralıq bayatını muğam üstünde oxudu

Tesevvür edin, gece saat 2-3 arası, yanıqlı ifanı eşidib neinki ağlamaq, hetta ulamaq isteyirdim, o qeder mene tesir elemişdi... Bu mahnıdan sonra B.Dadaşovanın senetine bir azda bağlandım...[/quote]
Men ele bildim tekce men o hala dushmushem.Sen deme mennen biri de var imish.Aqlamaq isteyirdim nedir,ele aqlamishdim ki,evdekiler(inanin semimiyyetime) yuxudan oyanmishdilar.Men kechen il yayda eshitdim bu mahnini.102-FM-de.Gece verilishi idi,ele Siz deyen vaxtda.Ondan sonra yeqin ki,DJ.Tural menim SMS-lerimin elinden zara gelmishdi.Hele bir defe meni xeyli gozletdi de,verilishinin axirinda beh-behle seslendirdi. Duz 7 defe her gece SMS gonderirdim o mahni uchun.Saq olsunar verdiler.(cemi bir defe cavabsiz qaldi sms)Sonralar da ara-sira sifarish edirdim.Ozum uchun yazmishdim,sadece (misali Sizi kimi qedirbilenlerden uzaq)karlar uchun sifarish edirdim ki,yaxshi-yaxshi eshitsinler,yay ayi olduqundan bilirdim ki,hami gec yatir. Evimizde de kalonkani balkona chixarib,yeterince de sesini veriridim ki,hami eshitsin.Alem idi,ele bil Brilliant BAKIYA laylay chalirdi....
Onun tel.chixmamasi mene ele pis tesir edirdi ki,Bu mahnini eshidende az qala aqlimi itirecekdim.Ele bir vaxta, bele bir ifa...adam nece olar,ne bilim?Sen demish,aqlamaq nedir,ulamaq olardi.Her axsham dinleyenden sonra oz-ozume demishem ki,yeter,seher zeng vurub abrini verecem ki,ne qeder evde yatacaqsan,dolamisan bizi?........Seher achilanda hirsim soyuyurdu.Bilirdim ki, zeng-zad bosh sheydir,tersin biridir.Onsuzda bildiyini hech kime vermir,Ozu istemese chixmayacaq.
Hem de ele Onun uchun sifarish edirdim bu mahnini ki,belke eshidib insafa geler,deyer meni gozleyenler var.(Bilirdim ki, bagdadir,gec yatir).
Ne bilim vallah,ALLAH pislere insaf versin.Indi o birdefelik kusub getseydi biz itirecekdik nelerise.Akif islamzade oxumur, sehnede yerini kim doldura bildi?-hech kim.Niye camaatimiz yaxshiya oz vaxtinda yaxshisan demeyi qiymir,bilmirem?Sonra edilen terifler,mukafatlar ne muqenniye,ne de onu sevenlere lazimdir.Her shey oz vaxtinda lazimdir ki,belke senetkar bele hormetden,ona verilen qiymetden ruhlanib daha da uqurlu nlerise yaradacaq.Incesenet adaminin yaxshi soze,terife hemishe ehtiyaci var.Birce alqishdan,xosh sozden ola biler ki,chox uqurlu nelerise yarada biler.Lap ele forumda olan adi bir yuzerin yazisindan da nese uqurlu yarana ve ya eksine ola biler.
Chox azdilar sehnede, fikirleshende adamin hali birteher olur.Yaxshi senetkarlarimiza ALLAH can saqliqi versin.

[quote name='SEYRCI_new' post='2584081' date='Mar 5 2008, 11:02 ']Amica, elave edilesi sözüm qalmadı! Sizinle yekdilem![/quote]
Chox shadam.
Amma meni baqishlayin,herden Size senle muraciet edirem.Bu da bile-bile olmur,hemfikirle danishanda ozumden asili olmayaraq sene kechirem.
Bilirsiz,verilish ona gore Mahni Teatrinda chekilir ki,Brilliant xanim ve qonaqlari hem de ifa edirler axi.Bashqa verilishlerdeki kimi ancaq sohbet etmek olsa idi he,Siz deyen olardi.Konsert solonunda oxuyanda muqenni daha da chox hevesle tamashachiya istediyini chatdira bilir.Mence buna gyoredir.

Через несколько минут второй выпуск её новой передачи будет в эфире.
Она королева нашей эстрады :loveyouu:

[quote name='SEYRCI_new' post='2605474' date='Mar 11 2008, 12:08 ']Brilyant xanımın solo-konsert vermek niyyeti var göresen?[/quote]
Salam.
Inshallah-Aprelde Isteyir.ALLAH Saqliq versin. musulman:
:rroza:

[quote name='Passi' post='2600627' date='Mar 9 2008, 21:32 ']Очень жаль, я пропустила...:(
Она отлично поёт...[/quote]
Tekrarlari-bazar ertesi olacaq.Saat:16:00-da.Buyurub baxa bilersiz.

BRILLIANT xanimi ve ONU sevenleri Bayram munasibeti ile tebrik edirem :rroza: .Hamiya xosh il,xosh gunler,xosh saatlar arzulayiram.Bir de elave olaraq BRILLIANT xanima hemishe olduqu kimi bol-bol sehne uqurlari.Hemishe gyozumuz onunde olsun ve Gyozelliyini hech vaxt itirmesin.
:loveyouu:

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Our picks

• В Баку в результате несчастного случая скончалась 21-летняя модель
      В Баку скончалась 21-летняя девушка.
      Как передает Qafqazinfo, проживающая в доме на Московском проспекте в Насиминском районе столицы Камила Гасанова (2003 г.р.), скончалась от отравления угарным газом.
      Отмечается, что девушка работала актрисой и моделью и являлась студенткой Бакинского филиала Московского государственного университета.
      По данному факту в прокуратуре Насиминского района проводится расследование.

https://media.az/society/v-baku-21-letnyaya-model-skonchalas-v-rezultate-neschastnogo-sluchaya-foto
        • Upvote
        • Like
      • 85 replies
    • Кому следует воздвигнуть памятник в Баку? - ОПРОС + ВИДЕО
      В городе Баку, где древность сочетается с современностью, важно иметь статуи и памятники на различные темы.
      Интересно, а что об этом думают граждане? Кому, по их мнению, следует поставить памятник в столице?
      Baku TV попытался выяснить это у горожан.
      Оказалось, что граждане также хотели бы увековечить память наших национальных героев и шехидов.
        "Должны быть воздвигнуты памятники всем нашим шехидам. Их должны знать все. Если будут установлены их статуи, гости столицы будут проинформированы о наших шехидах", - сказал один из жителей Баку.
      Подробнее - в сюжете:

• Milli
        • Haha
      • 116 replies
    • В АМУ выступили с заявлением по поводу суицида бывшего главного педиатра
      У нас каких-либо новых назначений на руководящие должности не производилось.
      Об этом в ответ на запрос Oxu.Az заявила завотделом по связям с общественностью Азербайджанского медицинского университета (АМУ) Гюнель Асланова.
        • Facepalm
        • Like
      • 56 replies
    •  Кровати односпальные, двуспальные и двухъярусные
      Спальная мебель "КЛАССИКА"

• 240 replies
    • В Азербайджане повысились цены на услуги такси: что говорят в компаниях и AYNA?
      В последнее время в стране наблюдается рост цен на услуги такси.
      Как сообщает Xezerxeber.az, водители утверждают, что фиксируется уменьшение количества автомобилей, так как машины производства 1999 и 2000 годов сняты с эксплуатации. Это, в свою очередь, также влияет на цены.
      Между тем эксперт по транспорту Ясин Мустафаев отметил, что наряду с ценой важно повышать и качество предоставляемых услуг. 
      По данному вопросу редакция также обратились в AYNA.
      Там отметили, что, согласно новым правилам, юридические лица и частные предприниматели, желающие осуществлять перевозку пассажиров на такси, должны действовать на основании соответствующих разрешений. Прежде всего им необходимо получить пропускное удостоверение и пропускную карту.
      По поводу повышения цен в компаниях по предоставлению услуг такси привели разные доводы.
      Так, в Bolt отметили, что заказы в системе формируются на основе спроса и предложения. «Просим водителей привести свою деятельность в соответствие с требованиями законодательства. В противном случае заказ со стороны Bolt не будет отправлен владельцам этих автомобилей», - отметили в компании.
      В свою очередь в Uber заявили, что окончательная цена поездки зависит от многих факторов, таких как соотношение свободных автомобилей в конкретной локации и желающих заказать такси, расстояние и продолжительность поездки, заторы. Чем меньше свободных водителей, тем выше может быть цена поездки.
      Представляем подробный видеоматериал по теме:
      https://media.az/society/1067959052/v-azerbaydzhane-povysilis-ceny-na-uslugi-taksi-video/
      • 14 replies
    • Рапродажа уходовой и  лечебной косметики от Hommlife. Все с 40-50 % скидкой!
      Эффективные средства эко-качества🤩 По очень выгодным ценам👍 
      • 4 replies
    • Открытия сухопутных границ Азербайджана не будет
      Сейчас мы видим, что с закрытием на определенный период сухопутных границ Азербайджана безопасность в стране укрепляется. В прошлом наблюдалось множество случаев, некоторые из которых были обнародованы, а некоторые - нет.
      Как сообщает АЗЕРТАДЖ,  об этом заявил Глава республики 23 апреля в выступлении на международном форуме на тему "СОР29 и Зеленое видение для Азербайджана", организованном в Университете АДА.
      "Мы столкнулись с серьезными угрозами и проблемами извне. Именно это я и имел в виду, когда говорил, что все наши потенциальные риски могут исходить из-за рубежа", - сказал глава государства.
      https://ru.oxu.az/politics/863491
        • Haha
      • 144 replies
    • И опять Помогите))
      Девочки форума....кто может откликнитесь
      все все все...мне нужна ваша помощь....
      У дочери день варенье в понедельник, меня поставщики подвели, заказала костюм  Чуи(на вайлдберис) вобщем отказали ...
      А она у меня ужасная анимешница, вобщем решила сама смастерить ей костюм , благо не очень тяжёлый ...
      У меня есть пальтишко, портниха онун астарыны дейишечек, шляпку куплю , брюки черные и сарочка есть, остаётся только два элемента, серая жилетка и короткий пиджачок, серая жилетка может у кого то от костюма остался, могу купить, или за шоколадку взять, а что делать с пиджаком? Моя портиниха отказалась((( говорит переделать нет проблем , а новый сшить нет ...
      Очень мало времени ....помогите, можно и советом...
      По магазинам не могу пройтись с работы в 6 выхожу...могу успеть только в один но только если точно знать что могу купить , что надо
        • Like
      • 18 replies
  • Recently Browsing   0 members, 0 guests

• No registered users viewing this page.
  • Create New...